Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŁÓDŹ - Nieoznakowane ręce prawa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ŁÓDŹ - Nieoznakowane ręce prawa.

    Nie jeździłem 1.4TSI ale mam 1.9TDI 110KM i nie powiem, autko naprawdę fajnie jeździ, ale gdybym na tę chwilę kupował NOWY samochód wziąłbym benzynę 122KM a Diesel chyba 105KM spalanie licząc, że średnio TSI spali 2 litry więcej, przy cenie beny 4.50 (a jest tańsza) wychodzi 9zł/100km drożej.
    Różnica w cenie w wersji Ambiente dla 1.9TDI i 1.4 TSI wynosi 6800zł, a między 1.2 TSI 8900zł. 1.2TSI przyspiesza 1s szybciej od TDI, katalogowo pali ok. 1l więcej.

    Sąto ceny żywcem wzięte z cennika, bez żadnych upustów, tak samo spalanie. Mi Octavia pali ok 5.5/6l gdzie komp pokazuje w większości średnią 5l a TSI wątpię by spalił więcej jak 7-8l (nie wiem jak 1.2)

    Przy dzisiejszej cenie ropy (różnica góra 20gr) a w porównaniu np. z Vervą on i PB95 nie ma żadnej brałbym tylko i wyłącznie benzynę. Diesel dopiero zwróci Ci się po ok. 80tys km dla 1.4 TSI a przy 100tys dla 1.2TSI. No i naprawy Diesla są na pewno droższe (dwumasa, turbo (w TSI o ile dobrze kojarzę ma własne chłodzenie i nie trzeba pamiętać o chłodzeniu turbawki)

    To tyle

  • #2
    ŁÓDŹ - Nieoznakowane ręce prawa.

    Wpadłem na taki pomysł, że dobrze byłoby się podzielić informacją. A więc, podaję wygląd i tablice nieoznakowanego pojazdu z Łodzi. Myślę, że to można by nawet gdzieś przenieść i podczepić a potem rozszerzać wpisami, ale daję pole do popisu zarządzającym.

    1. Octavia I - 1.9 TDI wersja MINT (granatowa) - EL 8364N

    Komentarz


    • #3
      tu masz wszystko:
      POLSKA Mapa VIDEOPATROLI dla każdego! Nieoznakowane radiowozy policji
      http://zzakierownicy.autokult.pl/

      Komentarz


      • #4
        Nie ma Octavii 1 w wersji mint

        Komentarz


        • #5
          Tylko po co wyważać otwarte drzwi? Takie informacje można znaleźć na innych forach i w necie...
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Nie ma Octavii 1 w wersji mint
            Musi być, chyba że chłopaki chcieli być fajniejsi i sobie podkleili... w każdym bądź razie patrząc analnie mieli nalepkę MINT pod 1.9 TDI.

            Faktycznie... nie spojrzałem, że w necie te informacje są również udostępniane. W takim razie nieprzydatne :P

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez KoBi88
              w każdym bądź razie patrząc analnie
              ciekawe rzeczy opowiadasz :wink:

              sorry za to :P
              Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

              Komentarz


              • #8
                Buahahahahaha

                To tak przy okazji
                www.soft-car.pl
                www.chiptuning-gdansk.pl


                - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
                - Wyłączanie DPF
                - Hamownia Obciążeniowa

                Komentarz


                • #9
                  Hehehe no mocna panienka Jak to ludzie się nie ośmieszą dla paru złotych

                  zurcio: nie łap za słowa analnie chodziło o patrzenie na tył octy - metafora taka

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X